Š.m. gruodžio 14 d. Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai dalyvavo konferencijoje „Žalioji strategija verslui: planas Kėdainių rajonui“, kurią organizavo Žaliosios politikos institutas.

Konferencijos metu ekonomikos ekspertai, žaliosios politikos atstovai bei socialiai atsakingo verslo specialistai drauge ieškojo geriausių sprendimų, padedančių užtikrinti Kėdainių krašto ekonominį augimą ir konkurencingą regiono ateitį.

Renginio pradžioje visus susirinkusiuosius pasveikino Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius bei konferencijos iniciatorius, Pasaulio biomasės energetikos asociacijos prezidentas Remigijus Lapinskas. Sveikinimo žodį taip pat tarė ir Italijos-Lietuvos prekybos rūmų generalinis sekretorius Ugo Meucci, kuris pristatė svarbiausią 2018 metų prekybos rūmų veiklą tvariosios ekonomikos srityje, papasakojo apie įsimintiniausius renginius bei ateities perspektyvas, bendradarbiaujant su įmonėmis iš Italijos.

Konferencijoje pranešimus taip pat skaitė elektrinių projektavimo ir statybos paslaugų įmonės „GreenUp“ bei atliekų tvarkymo bendrovės „VSA Vilnius“ atstovai.

Taigi, renginio metu buvo susipažinta ne tik su konkrečiais žaliojo verslo pavyzdžiais, bet ir aptartos ateities vystymosi galimybės bei inovatyvūs sprendimai Kėdainių savivaldybėje bei visoje Lietuvoje.