Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai pristato lietuvių startuolį, kuris paleido naują platformą pavadinimu „DivvyMania“. Šio startuolio tikslas – padėti žmonėms išbandyti įvairias veiklas vietinėje ir tarptautinėje erdvėje bei surasti bendraminčių bendriems pomėgiams ir interesams pasidalinti.

Portalas www.divvymania.com veikia kaip veiklų skelbimo ir bendraminčių suradimo platforma, kuria naudojantis netaikomi jokie tarpininkavimo mokesčiai. Visi procesai – nuo skelbimo įkėlimo iki susitikimo – yra nemokami.

„DivvyMania“ komanda siūlo vėl pabūti smalsiems kaip vaikai ir išbandyti norimus dalykus su bendraminčiais draugiškoje aplinkoje. Platforma siūlo geriausią būdą praktikuoti smagius ir įdomius dalykus, tokius kaip vynuogių derliaus surinkimo šventė (it. vendemia), trumų ieškojimas lydint vietos ekspertams, kinų kovos menai, užsienio kalbos praktikavimas su gimtakalbiais, itališkų patiekalų ruošimas su vietiniais, bendraminčių paieška savo tinklaraščiui, stiklapūčių amato išbandymas ir daugelis kitų smagių veiklų.

Portalas veikia labai paprastai: skelbimas įkeliamas įvairiomis kalbomis, o susidomėjusieji kontaktuoja nurodytais kontaktais. Pavyzdžiui, vietos ekspertas kviečia už mokestį prisijungti ir kartu su šunimis ieškoti trumų, o štai ūkininkas paskelbia apie nemokamą galimybę dalyvauti derliaus nuėmimo šventėje.

Kviečiame pasinerti į veiklų pasidalinimo „DivvyMania“ pasaulį ir pasidalinti savo pomėgiu ar veikla su žmonėmis. Mūsų uždavinys bus išplatinti Jūsų žinią.

„Divvy Mania“ projekto komanda