Radisson Blu Lietuva direktorius Massimo Supino

 

Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų narys viešbutis „Radisson Blu Lietuva“ sėkmingai užbaigė vieną iš savo plėtros etapų Lietuvoje. Vilniuje įsikūrusį viešbutį nuo šiol sudaro dviejų pastatų kompleksas, taip pat baigtas statyti aštuonių aukštų priestatas, papildęs „Radisson Blu Hotel Lietuva“ struktūrą 165 naujais kambariais. Po šio projekto įgyvendinimo bendras „Radisson Blu Hotel Lietuva“ patalpų plotas siekia 39,5 tūkst. kvadratinių metrų, o svečiai gali rinktis iš daugiau nei 456 kambarių pasiūlos. Taigi pagal savo dabartinį dydį ir kambarių skaičių „Radisson Blu Hotel Lietuva“ yra didžiausias viešbutis Lietuvoje.

Apie sostinės galimybes bei perspektyvas turizmo srityje kalba ir Massimo Supino, „Radisson Blu Hotel Lietuva“ generalinis direktorius: „Vilnius yra nuostabus miestas – jis dinamiškas ir tuo pat metu saugus, švarus ir žalias, atviras pokyčiams bei galimybėms. Tikime jo perspektyvomis ir potencialu, ir esame tikri, kad viešbučio plėtra padės jį dar geriau realizuoti, skatindama tiek laisvalaikio, tiek ir verslo bei konferencijų turizmą.“

Atsinaujinusiame viešbutyje kambariai buvo įrengti laikantis prekės ženklo „Radisson Blu“ naujojo standarto. Kambarių interjeras išsiskiria unikaliais baldais, natūraliomis medžiagomis, tačiau čia taip pat dera klasikiniai dizaino elementai ir su vietine kultūra susiję akcentai.

Viešbutis „Radisson Blu Hotel Lietuva“ Vilniuje yra valdomas vienos didžiausių viešbučių grupių pasaulyje „Radisson Hotel Group“, veikiančios 110 pasaulio šalių ir teritorijų ir administruojančios ar vystančios apie 1370 viešbučių su daugiau negu 220 tūkst. kambarių.

Plačiau: https://www.madeinvilnius.lt/verslas/statybos-vilniuje/baigta-viesbucio-radisson-blu-hotel-lietuva-pletra/