Š.m. balandžio 25-28 dienomis Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, bendradarbiaudami su Italijos ambasada Vilniuje organizuoja nacionalinį Italijos stendą kasmetinėje statybų mugėje „RESTA 2018“. Tai yra didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta visiems statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. Parodoje bus pristatomos statybų rinkos naujienos, medžiagos, įranga, skaitmeniniai sprendimai, aplinkotvrarkos tendencijos.

Šiais metais Italijos paviljone lankytojai galės susipažinti su trimis didelėmis ir Italijoje gerai žinomomis įmonėmis:

Margraf – įmonė, kurios vardas Italijoje yra neatskiriamas nuo marmuro rinkos. Jau daugiau kaip vieną amžių Margraf specializuojasi marmuro akmens gavyboje bei apdirbime, naujų technologijų kūrime bei vystyme. Įmonė taip pat daug investuoja į aplinkos apsaugą ir naudoja tik gamtai draugiškas technologijas.

Senini – vienas iš statybos rinkos lyderių Italijoje su didesne kaip 50 metų patirtimi grindinių ir sieninių konstrukcijų gamyboje. Įmonė skiria daug dėmesio ir investicijų tyrimams ir inovatyvioms produktų linijoms.

Roof Planet – įmonė, kuri specializuojasi stogų dangos ir metalinių konstrukcijų gamyboje. Plačiai žinoma visoje Europje dėl savo aukštos kokybės inovatyvių ir patikimų produktų. Per savo veiklos metus įmonė Roof Planet Italijoje bei visoje Europoje pagamino daugiau kaip 1.500.000 kvadratinių metrų medžiagos ir šiandien yra laikoma viena iš sektoriaus lyderių.

Maloniai kviečiame atvykti į mugę ir aplankyti Italijos stendą Nr. 5.C21! Daugiau informacijos:  https://www.litexpo.lt/en/exhibitions/resta-2018