Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai jau trečią kartą organizuoja Italijos stendą tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR 2018, vyksiančioje sausio 26-28 dienomis Litexpo parodų rūmuose Vilniuje. Italijos stendą globoja Italijos ambasada Lietuvoje.

Parodos lankytojai galės sužinoti naudingos ir įdomios informacijos apie įvairius Italijos regionus. Turizmo galimybes Šiaurės Italijoje pristatys iš Trentino regiono atvykęs kelionių organizatorius “Ignas Tour”. Taip pat stende turistai bus supažindinti su istoriniais, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktais Pompėjos, Herkulano ir Paestum archeologiniais parkais, susidomėję galės susitikti su Cilento Pizza asociacijos ir Capaccio-Paestum savivaldybės atstovais bei sužinos daugiau apie Kampanijos regiono gastronominį turizmą, degustuojant išskirtinius šios vietovės delikatesus.

Sausio 26 d. 16.00 val. ir sausio 27 d. 11.20  val.  1 salės scenoje vyks Italijos viešbučių katalogo „Hotels – Grand tour of Italy“ ir Paestum, Pompėjo ir Herkulano archeologinių parkų pristatymas.

Mus rasite 1 ekspozicijų salėje, nr. 1.25. Maloniai lauksime atvykstant!