Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai maloniai kviečia artėjantį šventinį laikotarpį pasitikti su džiaugsminga nuotaika ir apsilankyti jausmingiausiame šių metų renginyje – garsios grupės iš Italijos „Domo Emigrantes“ koncerte. Jūs turėsite unikalią galimybę praleisti romantišką vakarą Pietų Italijos šiluma ir pozityviomis emocijomis dvelkiančioje muzikos oazėje.

Žinomi muzikantai yra nuolat kviečiami į prestižinius festivalius Europoje, Amerikoje ir Azijoje, grupės gerbėjų skaičius nuolat auga, profesionalumas, aistra ir užsidegimas, leido atlikėjams pasiekti tarptautinį pripažinimą bei savo pasirodymais sužavėti publiką visame pasaulyje.

Muzikos kritikai „Domo Emigrantes“ vadina viena sėkmingiausių pastarųjų metų Italijos grupių, kurios šeši pozityvūs, kūrybiški, energingi ir profesionalus muzikantai-multi instrumentalistai sugeba scenoje sukurti jausmingą ir romantišką nuotaiką. Tiek lyriškos, tiek ekspresyvios dainos ir melodijos palies mūsų širdis kaip šiltas Pietų vėjas, tarytum sėdėtume ne koncerto salėje, o jaukioje itališkoje terasoje, pripildytoje levandų kvapo, vyno bei romantikos.

Koncertinio turo datos :

Gruodžio 11 d. 18 val. Širvintose, kultūros centre

Gruodžio 12 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje;

Gruodžio 13 d. 18 val. Utenoje, Kultūros centre;

Gruodžio 14 d. 18 val. Panevėžyje, muzikiniame teatre;

Gruodžio 15 d. 17 val. Marijampolėje, kultūros centre;

Gruodžio 16 d. 18 val. Kaune, valstybinėje filharmonijoje.

Nuoroda į bilietus : http://www.tiketa.lt/LT/domo_emigrantes_19060

Nuorodos į video :

https://www.youtube.com/watch?v=ivEB0txcyUo&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=_4PnH9OE7xM

https://www.youtube.com/watch?v=46J8nBoHY1Y

Daugiau informacijos : tel.: 8 677 00 699

Perkant daugiau negu 10 bilietų taikomos specialios nuolaidos.