Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai maloniai kviečia į Italijos muzikos meistrų iš Pavijos koncertą Lietuvos nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje š.m. lapkričio 28 d., 19 val.

Kamerinės muzikos ansamblis iš Pavijos, padedamas savo meno vadovo, dirigento Enrico dindo išsiugdė precizišką atlikimo manierą, skoningą griežimo stilių ir subtilų požiūrį į interpretuojamus įvairių epochų kūrinius.

Pavijos ansamblio paslankumas ir universalumas – muzikantai groja ir kaip mažas ansamblis, ir kaip kamerinis orkestras – lemia programų įvairumą, suteikia galimybę pajusti platesnę kamerinės muzikos panoramą. Suvokdami šių dienų pulsą, ansamblio atlikėjai daug dėmesio skiria šiuolaikinei muzikai, jauniems kūrėjams ir edukacijai. Ansamblio repertuare įvairių kompozitorių kūriniai – nuo Vivaldi iki Bartóko, nuo Mozarto iki Šostakovičiaus, nuo Schuberto iki Strausso, šiuolaikinių kompozitorių, tokių kaip Giovanni Sollima. Tai byloja ir jų pasirinkta programa, pristatoma Filharmonijos scenoje, – tai įvairių epochų ir stilistikų kompozicijos, jungiančios romantizmo žaismingumą (G. Rossini) bei svajingumą (J. Sibelius), argentinietiškojo tango aistrą (A. Piazzolla), italų dainingumą (R. Molinelli) ir šiuolaikinės muzikos racionalumą (B. Bartók).

Koncerto programa:

GIOACCHINO ROSSINI – „Une Larme“, tema ir variacijos (Antonino Eliodoro Sòllimos versija)
ASTOR PIAZZOLLA – „Didysis tango“ („Le Grand Tango“, Enrico Dindo versija)
ROBERTO MOLINELLI – „Dvynių legendos“ violončelei ir styginiams („Twin Legends“)
JEAN SIBELIUS – „Romansas in C“ („Romanze in C“), op. 42
BÉLA BARTÓK – „Divertismentas“ („Divertimento“), Sz. 113 BB. 118

Bilietų kainos
10, 15, 20, 25, 30 Eur

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų nariams bei partneriams taikoma speciali 20% bilietams.

Bilietus su nuolaida prisistačius Lietuvos – Italijos prekybos rūmų vardu galima bus įsigyti Filharmonijos kasose.

Daugiau informacijos: http://www.filharmonija.lt/lt/renginiai-ir-repertuaras/renginiai/sveciuose-italu-meistrai-is-pavijos.html