Š.m. gegužės 23-24 dienomis, Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, bendradarbiaudami su Italijos Respublikos ambasada Vilniuje, organizuoja renginį „Italian food for the Baltics“, kurio tikslas – skatinti dvišalį bendradarbiavimą tarp Italijos gamintojų bei verslo atstovų maisto ir gėrimų sektoriuje Baltijos šalyse. Renginys vyks viešbutyje Radisson Blu Lietuva.


Pastaraisiais metais maisto ir gėrimų kultūra Baltijos šalyse ženkliai išsivystė – aukštos kokybės sertifikuoti maisto produktai ar vynai nebėra vien tik nišinis fenomenas. Tai tapo kasdiene kultūrine-ekonomine realybe, kuri plačiai atvėrė duris „Made in Italy“ prekės ženklui.


Maloniai kviečiame Ho.Re.Ca, GDO ir maisto sektoriaus atstovus registruotis į renginį „Italian food for the Baltics“, kur rinkoje pripažinti Italų gamintojai pristatys platų asortimentą aukštos kokybės maisto ir gėrimų produktų: mėsos, žuvies, sūrio produktus, daržoves, vaisius, kavą, alyvuogių aliejų, vyną bei kitus itališkus delikatesus. Renginio metu bus organizuojami tiesioginiai B2B susitikimai, degustacijos, esant poreikius bus teikiamos nemokamos vertėjavimo paslaugos.


Vakare renginio dalyviai bei svečiai bus pakviesti į specialią vakarienę, kurios metu Michelin šefas Alfredo Russo iš Italijos gyvai surengs maisto gaminimo šou bei degustaciją.


Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai padengs nakvynės išlaidas distributoriams, atvykstantiems iš užsienio.


Maloniai kviečiame užsiregistruoti į renginį: REGISTRACIJA


Dėl papildomų klausimų prašome kreiptis į Italijos ir Lietuvos prekybos rūmus adresu info@ilcc.it arba telefonu + 370 672 52 292;