Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai kartu su partneriu “Decreo” organizuoja seminarus įmonėms, kurios veikia arba ketina veikti tarptautinėje rinkoje. Pirmas seminaras skirtas įmonėms, kurios nori išnaudoti galimybę pristatant save vietinėse ir tarptautinėse mugėse. Antras seminaras “Pitch” – tai tąsa pirmojo, nes yra būtina mokėti per ypatingai trumpą laiką įtikinamai prisistatyti. Trečiame seminare įmonės išmoks priimti efektyvius sprendimus ėjimo į užsienio rinkas.

Maloniai kviečiame registruotis įvairių lygių darbuotojus žemiau nurodytuose nuorodose. Tai bus kupinos žinių ir smagios nuotaikos mokymosi dienos!

Vasario 21 d. “Efektyvus dalyvavimas parodoje” (kartojamas)
https://decreo.lt/efektyvus-dalyvavimas-parodoje/

Seminaro dalyviai išmoks ne tik strategiškai pasiruošti sudalyvauti parodoje, bet ir gaus vertingų įžvalgų kaip gudriau sumažinti efektyvaus dalyvavimo parodoje kainą, bendrauti su potencialiais klientais.

****

Kovo 22d. “Pitch – įtikinamai papasakok istoriją” (kartojamas)
https://decreo.lt/pitch-itikinamai-papasakok-istorija-vilniuje/

Seminaro dalyviai išmoks sukonstruoti efektyvią trumpą prisistatymo kalbą apie savo įmonę/ produktus ir išbandys save prisistatymo metu.

****

Balandžio 12d. “Įėjimo į užsienio rinką strategija”
https://decreo.lt/iejimo-i-uzsienio-rinka-strategija/

Seminaro dalyviai išmoks pasirengti įėjimo į užsienio rinką strategiją, pasirinkti rinką, įvertinti konkurentus pozicionuojant savo pasiūlymą, gaus vertingų patarimų, leidžiančių priimti efektyvius ėjimo į užsienio rinką sprendimus.

Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!