Š.m. gegužės 17 d. verslo centre B Nordic vyko Italijos-Lietuvos prekybos rūmų bei tarptautinės personalo atrankų ir įdarbinimo įmonės Gi Group organizuojamas renginys „Next 20”, skirtas paminėti bendrovės 20 metų veiklos sukaktį. Šventės metu taip pat iškilmingai buvo pasirašyta Gi Group narystės prekybos rūmuose sutartis.

Pagrindinė renginio tema – Lietuvos ir pasaulio darbo rinkos perspektyvos per ateinančius 20 metų. Šia tema savo pranešimus skaitė iš Italijos atvykęs įmonės CEO Stefano Colli-Lanzi, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Darbo departamento direktorius Kęstutis Zaura, konsultacinės kompanijos „TOC Sprendimai“ steigėjas ir vadovas Nerius Jasinavičius, Gi Group Lietuva direktorius Žilvinas Akelis, Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų prezidentė Ieva Gaižutytė.

Pasiklausyti įdomių pranešimų į renginį susirinko svarbiausi prekybos rūmų ir Gi Group partneriai bei nariai. Jaukaus vakaro metu svečiai turėjo galimybę užmegzti naujas pažintis, susipažinti su iš Italijos atvykusiais svečiais, paskanauti itališkų delikatesų bei pasiklausyti fleitisto Andriaus Griesio atliekamos muzikos.

Džiaugiamės, jog prie mūsų šeimos prisijungė dar vienas svarbus narys. Personalo atrankų ir įdarbinimo įmonė Gi Group veikia daugiau kaip 50 pasaulio šalių, o jos metinė apyvarta siekia 2 milijardus eurų. Tikime, kad bendradarbiaudami kartu galėsime pasiekti naujų rezultatų ir prisidėti prie teigiamų pokyčių Lietuvos darbo rinkoje.

Renginio nuotraukų galeriją galite pažiūrėti čia.