Po sėkmingo Italijos ir Lietuvos Verslo forumo 2018 metais, džiaugiamės galėdami pranešti, jog š.m. lapkričio 29 d. Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, kartu su Italijos Respublikos Ambasada Vilniuje, Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), tęsdami pernai metais užgimusią ir daug susidomėjimo sulaukusią iniciatyvą, organizuoja Italijos ir Lietuvos Biotechnologijų Forumą.

Dvišalio Forumo tikslas – stiprinti Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimą pačiu aukščiausiu politiniu ir ekonominiu lygiu, vystyti abipusiai naudingus prekybos ryšius, dalintis patirtimi, rasti potencialių partnerių ir užmegzti naujus verslo kontaktus. 

2017-tų metų pabaigoje Italijoje buvo skaičiuojama daugiau kaip 570 įmonių veikiančių Biotechnologijų sektoriuje, kurių bendra apyvarta siekė daugiau kaip 11,5 milijardus eurų. Svarbu pabrėžti, kad daugiau kaip 52 % šių įmonių vykdo tyrimus žmogaus sveikatos srityje: daug investuojama į patologijų gydymą, kuris vis dar neranda tinkamo terapinio sprendimo, pavyzdžiui, onkologinių, neurologinių ar degeneracinių ligų srityje. Atsižvelgiant į tai, jog Biotechnologijų ir Gyvybės Mokslų sritys Lietuvoje yra prioritetinės ir vis dar sparčiai augančios, esame įsitikinę, jog tai yra potenciali terpė perspektyviam dviejų šalių bendradarbiavimui. 

Forume vyks individualūs verslo susitikimai, todėl Lietuvos įmonės kviečiamos aktyviai registruotis ir pasinaudoti galimybe sutikti potencialius verslo partnerius.

Forumas vyks viešbutyje „Radisson Blu Lietuva“ Vilniuje. Dėl detalesnės informacijos kviečiame kreiptis į Italijos ir Lietuvos prekybos rūmus el. paštu info@ilcc.it arba telefonu + 370 672 52 292 .