Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai yra dvišalė organizacija, skatinanti ir stiprinanti ekonominius ryšius ir bendradarbiavimą tarp abiejų šalių.

Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai (La Camera di Commercio Italo – Lituana) yra ne pelno organizacija, įkurta 2009 metų rugpjūtį remiantis 2000 m. vasario 15 d. Italijos Respublikos įstatymo nr. 580/93 22 straipsnio nuostatomis. Oficialią veiklą Prekybos rūmai pradėjo 2011 m. gruodžio 5 d. Italijos Ūkio ir Užsienio reikalų ministerijų nutarimu bei Italijos prekybos rūmų sąjungos (Unioncamere) metinės konferencijos sprendimu bei pritariant Lietuvos Respublikos ambasadai Italijoje. Prekybos rūmams suteiktas oficialus Italijos Respublikos leidimas atstovauti dvišaliams Italijos ir Lietuvos verslo interesams.

Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai yra vienintelė Italijos vyriausybės pripažinta tokio tipo Italijos ir Lietuvos dvišalė organizacija.

Ši narystė Italijos ir užsienio šalių prekybos rūmų sąjungoje leidžia dalyvauti visose pasaulinio tinklo, vienijančio daugiau nei šimtą Italijos ir užsienio šalių prekybos rūmų, iniciatyvose, kurių tikslas – stiprinti tarptautinius ekonominius santykius.

Esminis žingsnis kuriant efektyvų tinklą buvo kokybės standarto užtvirtinimas visoje Italijos užsienio prekybos rūmų sistemoje, kuriai priklauso ir Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai.

Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų įstatai.

 

Prezidentės žodis

Nuo seniausių laikų žmonėms, tautoms ir valstybėms rūpėjo abipusiai naudinga partnerystė. Šiandienos verslo pasaulyje partnerystė yra bene efektyviausias būdas siekti ilgalaikių rezultatų. Būtent toks yra Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų siekis: mes padedame verslininkams kurti dalykines sąjungas, paremtas partneryste ir grįstas abiejų šalių pasiekimais, vertinga patirtimi verslo, mokslo, technologijų ir inovacijų srityse.

Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų misija yra dvišalė verslo, technologijų ir inovacijų plėtra visose srityse – nuo prekybos ir investicijų iki aplinkosaugos ir atsinaujinančios energetikos. Bendrai kartu su jumis ieškosime naujų ir palankesnių teisinių bei finansinių instrumentų plėtoti importą ir eksportą, skatinsime turizmą, palaikysime jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų projektus.

Dėkojame rūmų nariams, Italijos užsienio reikalų ir ūkio ministerijoms, Italijos prekybos rūmų sąjungai „Unioncamere“, Lietuvos Respublikos ambasadai Italijoje ir Italijos Respublikos ambasadai Lietuvoje prisidėjus prie Italijos – Lietuvos prekybos rūmų steigimo ir veiklos.

 

Valdyba

Prezidentė
Dr. Ieva Gaižutytė
Italijos – Lietuvos prekybos rūmų prezidentė

Patarėjai

Advokatas Ugo Meucci
Advokatų kontoros Meucci vadovas

Gianluca Moretti
CEO UMPI srl

Pierluigi Fusco Girard
Marzotto grupės atstovas Lietuvoje

Personalas

Generalinis sekretorius
Ugo Meucci

Biuro Romoje administratorė
Dovilė Arvasevičiūtė

Biuro Vilniuje administratorė
Greta Barzdaitė

Viešųjų ryšių atstovai Lietuvoje
Irena Navickienė, Darius Krasauskas

Finansų sekretorius
Gianluca Moretti

Atstovas Veneto regione
Carlo Adami

Atstovas Apulijos ir Pjemonto regionuose
Franco Aprile

Atstovas Lombardijos regione
Sergio Baronchelli

Konsultantas finansiniais klausimais
Ettore Giovannetti

Konsultantas teisiniais klausimais
Luca Chiminazzo

Renginių organizavimas
Eglė Moščinaskaitė ir Marija Bingelytė

 

Biuras Romoje

Biuras įsikūręs Romos centre, prestižiniame Prati rajone, adresu Viale Giuseppe Mazzini 6. Jis lengvai pasiekiamas tiek viešuoju, tiek privačiu transportu. Kartu šiose patalpose yra ir apskaitos bei finansų kontora, su kuria nuolat bendradarbiaujame.

Biuras Vilniuje

Darbo biuras Vilniuje įsikūręs naujai įrengtame skandinaviško stiliaus verslo centre B Nordic26, adresu Basanavičiaus g. 26. Biuras yra miesto centre, lengvai pasiekiamas tiek viešuoju, tiek privačiu transportu.

Vilniaus biuras turi dvi erdvias patalpas, kuriose dirba Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų personalas. Taip pat prekybos rūmų dispozicijoje yra konferencijų salės, įvairaus dydžio verslo ložės neformaliems susitikimams, prezentacijų patalpos, tinkančios įvairiems pristatymams, B2B susitikimams ir kitiems svarbiems renginiams.

Pagal klientų pageidavimą gali būti organizuojami B2B susitikimai, verslo renginiai, teikiamos vertimo, hostess paslaugos.