Nuolat skatiname italų ir lietuvių įmonių skirtingų sektorių – inžinerijos, mechanikos, energetikos, maisto ir gėrimų, turizmo, medicinos, kosmetikos, statybų, interjero dizaino ir kt. – susitikimus. Organizuojame susitikimus verslo įmonėms, norinčioms geriau susipažinti su produktais/paslaugomis ar išplėsti savo veiklą į užsienio rinką.
Kiekvieno verslo susitikimo (toliau – B2B susitikimo) pagrindinis tikslas yra patenkinti konkrečių verslo sektorių paklausos ir pasiūlos poreikius, organizuojant tikslinius susitikimus aukščiausių vadovų lygmenyje. Siekiant efektyviai naudoti laiką ir finansinius išteklius, susitikimai yra organizuojami ir suderinami iš anksto.

B2B susitikimuose galima:

  • Rasti oficialų užsienio pirkėjo atstovą;
  • Susidaryti potencialių partnerių sąrašą, suskirstytą pagal platinimo kanalus ir atitinkamus prekybos sektorius;
  • Naudojantis „UniCredit Bank“ Lietuva ekspertų teikiamomis banko konsultacijomis bei partnerių finansinių ir juridinių kontorų komerciniais pasiūlymais, aptarti verslo eksporto temas.

Organizuojame susitikimų dienotvarkę, naudodamiesi „matching“ sistema. Atsižvelgdami į kliento nurodytus reikalavimus, iš anksto pateikiame užsakymą atitinkantį Italijos įmonių sąrašą pagal produkto ar teikiamos paslaugos pobūdį.

Registracija

Kiekvienas dalyvis turi užpildyti informacinę lentelę apie savo įmonę ir nurodyti ieškomus sprendimus bei savo turimas kompetencijas.

Techninis dokumentas

Dokumentas privalomas norint nuodugniai išanalizuoti informaciją, reikalingą tikslinio susitikimo organizavimui. Šis techninis dokumentas apibendrina kiekvienos įmonės prisistatymą, o likus 2 savaitėms iki verslo susitikimo, persiunčiamas kitiems dalyviams.

Susitikimų atranka

Remiantis gautu techniniu dokumentu, kiekvienas dalyvis individualiai pagal dominančią sritį išsirenka pašnekovą, su kuriuo nori susipažinti 30-ies minučių asmeniškame ir konfidencialiame pokalbyje, vykstančiu bendro susitikimo metu.

Planavimas

Iš dalyvių gavus apsvarstytus pasirinkimus, pagal nurodytą pirmenybę ir prieinamumą kiekvienam dalyviui yra sudaromas individualus susitikimų grafikas.

Susitikimo metu, laikantis numatyto grafiko, kiekviena įmonė pateikia savo produktus ir pristato juos pirkėjams.

 

Norint užsisakyti paslaugą, prašome užpildyti paslaugų užsakymo anketą ( arba ) ir atsiųsti el. paštu info@ilcc.it.

 

Įprasta kaina Kaina nariams
Nuo 90,00 Eur vienam B2B susitikimui 20% nuolaida
Kaina be PVM