Atstovaujame įmones, atsižvelgdami į jų poreikį dėl pagalbos ieškant, atsirenkant ir formuojant personalą tiek Lietuvoje, tiek ir Italijoje.

Dalyvaujame vadovų ir kitų samdomų darbuotojų atrankose, naudodami skirtingus atrankos metodus: tiesioginę paiešką, atranką po skelbimo paviešinimo, taip pat platiname skelbimus internete. Tiesioginė paieška leidžia individualiai atrinkti kandidatus valdybai ar kitus specialistus, kas ne visada įmanoma, naudojantis įprastomis skelbimų platformomis.

 

Personalo paieška apima toliau išdėstytus žingsnius:

Kliento poreikių išsiaiškinimas

Identifikuojame kliento poreikius būsimam darbuotojui: reikalavimus nurodytai pozicijai, paskelbtai pozicijai reikalingus įgūdžius ir kompetencijas. Į šiuos klausimus atsakius plačiai ir aiškiai, mes galime geriau suprasti Jūsų poreikius, pasirenkant darbuotoją ir jam suteikiant darbą.

Kandidatų paieška

Suformavus darbo pasiūlymą, pasiūlome tokį atrankos būdą, kuris labiausiai tiktų nurodytai pozicijai ir pritrauktų kuo daugiau potencialių kandidatų. Naudojame įvairias paieškos priemones: tiesioginė paieška, darbo pasiūlymai interneto tinklalapiuose, socialiniuose tinkluose, forumai, kreipimasis asmeniškai.

Kandidatų atranka

Atlikdami kandidatų atrankas atsižvelgiame į tai, kokias kompetencijas jie atitinka, kandidato motyvaciją, taip pat įvertiname kandidato rekomendacijas iš buvusių darbdavių. Esant poreikiui, patikriname kandidato žinias testu.

Kandidato pristatymas klientui

Pristatome surinktą detalią informaciją apie atrinktą kandidatą, o vėliau kandidatas susitinka su klientu galutiniam atrankos etapui. Pasirašoma darbo sutartis bandomajam laikotarpiui.

Garantijos

Suteikiama garantija pasirinkti kitą kandidatą nemokamai, jei dėl tam tikrų priežasčių pirmojo kandidato bandomasis darbo laikotarpis vertinamas nepavykusiu.

Sąlygos

Įprastai paslauga yra suteikiama per 3–6 savaites nuo mokėjimo patvirtinimo. Dažniausiai pagal nustatytą paiešką randami 3–5 kandidatai. Paslaugos mokestis mokamas dalimis: 50 proc. nuo paslaugos kainos mokama užsakant paslaugą, likę 50 proc. – apmokama pasirinkto kandidato priėmimo metu.

 

Norint užsisakyti paslaugą, prašome užpildyti paslaugų užsakymo anketą ( arba ) ir atsiųsti el. paštu info@ilcc.it.

 

Įprasta kaina Kaina nariams
8 proc. nuo metinio darbuotojo atlyginimo 20% nuolaida
Kaina be PVM