Vykdant tarptautinę ekonominę veiklą svarbu būti susipažinus su kitos šalies teisėsaugos sistema. Net ir tarp Italijos bei Lietuvos yra pastebima ryškių skirtumų daugelyje sektorių. Dėl sėkmingo teisinio ir komercinio tinklo veikimo Lietuvoje ir Italijoje padedame įmonėms pagal poreikį gauti informaciją, reikalingą komercinei ir gamybinei veiklai vykdyti.

Įmonės gali būti tikros gaudamos patikimą teisinę pagalbą visuose savo veiklos etapuose – nuo įsteigimo iki kasdienės veiklos ar sudėtingų verslo situacijų valdymo; taip pat teikiamos teisinių konsultacijų, tarpininkavimo ir taikinimo procedūros teisminiuose procesuose. Itin didelis dėmesys skiriamas teisinei pagalbai, ruošiantis ikiteisminiams procesams, taip pat komerciniams sandoriams derybų metu (įmonių, vertybinių popierių ar nekilnojamo turto įsigijimo/pardavimo sandoriams).

Paslaugos yra teikiamos surenkant informaciją iš patikimų informacijos šaltinių, atliekant reikiamo sektoriaus specifinių teisinių aktų ir normų analizę ir, galiausiai, pateikiant susistemintą informaciją klientui.

Teisinių paslaugų sritys:

  • Teisinės konsultacijos teisminiuose ir neteisminiuose procesuose, kurie yra susiję su civiline, komercine ir administracine veikla;
  • Įmonių ir komercinė teisė;
  • Bankų ir finansų teisė;
  • Bankroto teisė ir teisminiai procesai;
  • Franšizių konsultacijos.

 

Norint užsisakyti paslaugą, prašome užpildyti paslaugų užsakymo anketą ( arba ) ir atsiųsti el. paštu info@ilcc.it.

 

Įprasta kaina Kaina nariams
Sutartinė 20% nuolaida