Turizmo katalogas „Hotels – Grand Tour of Italy“

Pristatome Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų parengtą ir Italijos ambasados Vilniuje remiamą projektą – elektroninį katalogą „Hotels – Grand Tour of Italy“, kuris jau trečią kartą bus pristatytas turizmo ir laisvalaikio mugėje ADVENTUR 2018, LITEXPO parodų rūmuose.

Baltijos šalių gyventojų susidomėjimas turizmo galimybėmis Italijoje sparčiai auga, todėl manome, kad šis katalogas bus naudingas ne tik kelionių agentūroms, turizmo operatoriams, bet taip pat ir visiems kelionių mėgėjams.

Kataloge rasite visų projekte dalyvaujančių viešbučių, agroturizmu užsiimančių sodybų ir ūkių iš skirtingų Italijos regionų prisistatymus, informaciją apie jų teikiamas paslaugas bei kontaktus. Tikimės, kad ši informacija padės išsirinkti tinkamiausią atostogų vietą.

Katalogas bus nuolat pildomas ir pristatomas įvairiose turizmo mugėse, kuriose dalyvaus Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai.

Elektroninį katalogą rasite paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/2WbEz0z

Vyno katalogas “Made in Italy”

Jūsų dėmesiui pristatome Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų parengtą vyno katalogą “Made in Italy”, kurio rėmėjas yra Italijos ambasada Vilniuje. Sparčiai kylanti vyno kultūra Lietuvoje bei Italijos vyndarių susidomėjimas Baltijos šalių rinka paskatino Italijos ir Lietuvos prekybos rūmus įgyvendinti pirmąjį tokio pobūdžio projektą.

Katalogas skirtas potencialiems platintojams, viešbučiams, restoranams ir someljė Baltijos šalyse. Informuojame, kad kataloge pateiktos tik preliminarios eksporto kainos ir dėl tikslių kainų rekomenduojame kreiptis tiesiogiai į vyno gamintojus, kurių kontaktus galite rasti katalogo pabaigoje.

Katalogas bus atnaujinamas kasmet ir bus pristatomas vyno ir maisto pramonės mugėse, kuriose dalyvaus Lietuvos ir Italijos prekybos rūmai. Tikimės, kad katalogas Jums padės atrasti naujus itališkų vynų skonius ir apsvarstysite galimybę bendradarbiauti su Italijos vyndariais.

Vyno katalogo Flipbook versiją galite rasti paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/2GxYOCA