Organizuojame verslo misijas įmonėms, norinčioms plėsti savo veiklą tarptautinėse rinkose. Profesionalumas ir sukaupta patirtis bendradarbiaujant su abiejų šalių ministerijomis ir valstybinėmis agentūromis suteikia mums galimybę padėti įmonėms sėkmingai vykdyti plėtrą įvairiuose gamybos ir prekybos sektoriuose.

Geras rinkos išmanymas ir patikimi kontaktai padeda patenkinti įmonių verslo plėtros poreikius, organizuojant tikslines verslo misijas kartu su atrinktomis verslo įmonėmis bei institucijomis. Turime patirties rengiant individualius verslo susitikimus su inžinerijos, mechanikos, maisto ir gėrimų, turizmo, medicinos, kosmetikos, statybų, interjero dizaino ir kt. sričių įmonių atstovais.

Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai 2011–2017 m. Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Italijoje įgyvendino daugiau negu 100 verslo misijų.

 

Verslo misijos organizavimo pavyzdys:

Įmonės, užsakiusios verslo misiją, veiklos analizė ir atėjimo į užsienio rinką strategijos nustatymas; įmonės profilio parengimas užsienio rinkai; dokumentų rengimas ir vertimai italų-lietuvių kalbomis; užsienio rinkos galimybių identifikavimas; veiksmų plano parengimas; kontaktų sąrašo parengimas; potencialių užsienio partnerių atranka. Verslo misijos įgyvendinimas su profesionaliu prekybos rūmų personalo asistavimu; idėjos sklaida ir jos pristatymas visuomenei; informacijos apie potencialų verslo partnerį rinkimas ir sisteminimas; įvairūs vertimai raštu ir žodžiu; susitikimų su įmonėmis organizavimas; darbo susitikimų dienotvarkės vedimas; tarpininkavimas organizaciniais logistikos klausimais (apgyvendinimas, konferencijų salės nuoma, dalykinių verslo pietų/vakarienės užsakymas, priėmimų organizavimas); po verslo susitikimų „follow-up“ pateikimas įmonei – užsakovei.

 

Norint užsisakyti paslaugą, prašome užpildyti paslaugų užsakymo anketą ( arba ) ir atsiųsti el. paštu info@ilcc.it.

 

Įprasta kaina Kaina nariams
Nuo 800 Eur dienai +  einamosios išlaidos 20% nuolaida
Kaina be PVM