Verslo planas yra strategija, kuris padeda verslui žvelgti į priekį, racionaliai paskirstyti išteklius, sutelkti dėmesį į esminius dalykus, tinkamai pasirengti galimoms problemoms, iššūkiams bei galimybėms vietinėje arba užsienio rinkoje.

  • Rengiame verslo planus, skirtus užsienio investuotojams, bankams, verslo planavimui ir valdymui;
  • Padedame gauti finansavimą, atstovaujame klientus Italijos ir Lietuvos bankuose;
  • Klientui pageidaujant, galime rengti tik atskiras verslo plano dalis (pvz., rinkos analizę ar finansines prognozes);
  • Teikiame konsultacijas klientams, pageidaujantiems verslo planus rengti savarankiškai.

 

Klientui pageidaujant, rengiame tokio pobūdžio verslo, investicinius planus:

Investicinis verslo planas užsienio investuotojo pritraukimui

Naujam verslo sumanymui vystyti reikalingas patikimas ir stiprus verslo partneris, kuris sutiktų investuoti į Jūsų projektą. Skirtingi investuotojai gali turėti skirtingų tikslų vertindami tą patį projektą, todėl labai svarbu, kad projektas ne tik būtų pagrįstas finansiniais skaičiavimais, statistiniais duomenimis ir realistinėmis prielaidomis, bet tuo pačiu būtų ir patrauklus, sudominantis potencialų investuotoją. Esame sukaupę tokio tipo projektų rengimo patirtį, kuria mielai pasidalinsime su Jumis.

 

Verslo planas pradedančiam verslininkui užsienyje

„Start up“ verslo planai yra skirti verslininkams, žengiantiems pirmuosius žingsnius versle užsienio šalyje. Šis planas pritaikytas įmonėms, siekiančioms padidinti finansavimą iš rizikos kapitalo, privataus kapitalo ar investicinių fondų. Tai verslo planas, teikiantis daugiau informacijos apie rinkos statistiką, apie komandos kvalifikaciją, pelningumo prognozes ir įvairių scenarijų analizes. Jus konsultuos verslo plėtros konsultantai, kurie pasiūlys geriausius sprendimus, kad būtų sėkmingai įgyvendinti Jūsų tikslai ir būtų gautas siekiamas finansavimas.

 

Verslo planas, skirtas bankui

Rengiame verslo planus, skirtus banko paskolų klientams, kurie siekia gauti paskolas verslo plėtrai, apyvartiniam kapitalui ir pan. Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų specialistai dirba tiesiogiai su bankais, siekiant užtikrinti, kad rengiami verslo planai atitiktų numatytus kriterijus, kurių reikalauja kreditavimo institucijos. Remiantis mūsų patirtimi yra pastebėta, kad bankai ypač kreipia dėmesį į finansinių modelių sudarymą, pinigų srautų analizę, valdymo modelį ir įmonės galimybių įvertinimą grąžinti paskolą.

Klientui pageidaujant, dalyvaujame derybose su banku dėl finansavimo sąlygų, galime užpildyti paraiškas ir parengiame kitus dokumentus, reikalingus norimam finansavimui gauti. Mūsų ekspertai paruoš tokį verslo planą, kuris atitiks banko keliamus reikalavimus ir padės Jūsų verslui gauti finansavimą.

Atsižvelgiant į Jūsų poreikius paruošiame Jums reikalingą verslo planą pritaikydami jį skirtingoms veiklos sritims: verslo planai banko finansavimui gauti, investiciniai projektai įmonėms ieškančioms investuotojų, naujo produkto įvedimui ar verslo plėtrai užsienio rinkose bei bendradarbiavimui su užsienio partneriais.

 

Norint užsisakyti paslaugą, prašome užpildyti paslaugų užsakymo anketą ( arba ) ir atsiųsti el. paštu info@ilcc.it.

 

Įprasta kaina Kaina nariams
Nuo 2.000,00 Eur Nuolaida 20%
Kaina be PVM