Š.m. sausio 31 d. Vilniuje, Vaidilos teatre, vyko Apulijos regiono pristatymas. Prieš tai šie kompleksiniai turizmo, kultūros ir maisto renginiai vyko Prahoje, Frankfurte, Maskvoje. O finaliniam tarptautiniui pasirodymui pasirinkta Lietuvos sostinė.

Pagrindinis renginio tikslas buvo atskleisti Apulijos regiono siūlomas turizmo bei poilsio galimybes ir užmegzti dvišalius verslo ryšius. Pirmoji renginio dalis buvo skirta tiesioginiams B2B susitikimams, kuriuose dalyvavo 10 turizmo įmonių iš Apulijos ir daugiau kaip 30 kelionių organizatorių iš Lietuvos. Antroji renginio dalis buvo skirta kultūriniams pasirodymams: nuo muzikinių Pizzica kūrinių iki trantella spektaklių, kurie yra neatskiriama Pietų Italijos  tradicijų dalis.

Vakarą praturtino garsus amerikiečių šefas Andy Luotto, kuris svečiams ruošė tipiškus Apulijos regiono patiekalus. Gurmanišką vakarienę lydėjo Pietų Italijos rinktinių vynų degustacija. Renginį finansavo Apulijos regionas, organizavo „BuyPuglia Tour“, Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai. Renginio dalyviams buvo išskirtinė galimybė užmegzti bendradarbiavimo ryšius su Italijos Pietų turizmo, kultūros bei maisto pramonės atstovais, bei pažinti Lietuvoje dar neatrastą spalvingą Apulijos regioną.