Š.m. vasario 9 d. Tarptautinės picų dienos proga Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, kartu su savo partneriu UAB Autobrava, organizavo Itališką vakarą, skirtą Itališkų produktų pristatymui ir BtoB susitikimams.

Į renginį susirinkę svarbiausi Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų bei “Autobrava” verslo partneriai turėjo galimybę pristatyti savo įmones. Vyko dalykiniai bendradarbiavimo susitarimai. Taip pat susirinkę svečiai turėjo progą paragauti itališkos picos, padegustuoti “Delicateum” ir “Grapperia” siūlomų itališkų delikatesų ir pasimėgauti aukščiausios kokybės “Allenza” kava iš Sicilijos, taip labiau susipažįstant su itališkos virtuvės subtilybėmis.

Į renginį savo patirtimi pasidalinti atvyko ir sportininkas Aidas Ardizjauskas, kuris Lietuvos šimtmečio proga nubėgo 8000 km maratoną. Bėgdamas iš Senegalo sostinės Dakaro į Vilnių, Aidas bėgte įveikė 10 šalių, kurių tarpe ir gražiąją Italiją. Su vakaro dalyviais jis pasidalino savo neįprastos kelionės įspūdžiais, susirinkusiems papasakojo potyrius siekiant užsibrėžto tikslo ir kartu palinkėjo ištvermės įgyvendinant savo tikslus.

Po pristatymų renginio dalyviai galėjo pasišnekučiuoti neformalioje aplinkoje, taip užmezgant naujas pažintis ir verslo kontaktus.

Renginio foto galeriją galite pamatyti čia.