Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai džiaugiasi, kad ir šiais metais sostinės svečius į miesto Rotušę vėl sukvietė Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė. Kasmet vienas pirmųjų apie artėjančias didžiąsias metų šventes paskelbiantis renginys turi kilnią misiją – padėti sunkumus patiriantiems žmonėms Lietuvoje.

Renginio atidaryme svečius pasveikino mugės organizacinio komiteto pirmininkė, Suomijos ambasadoriaus žmona Ebba Michelsson, Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos valdybos pirmininkė Jurgita Butkevičienė ir mugės globėja ponia Silvija Skvernelė. Atidarymo ceremonijos metu šventinę nuotaiką kūrė berniukų choras „Ąžuoliukas“. Vilniaus Rotušėje šiemet pristatyti net 35 diplomatinių atstovybių stendai, tame tarpe ir Italijos, kuriuose lankytojai galėjo rasti įvairiausių Kalėdų dovanų: nuo knygų, meno dirbinių, suvenyrų, maisto produktų iki prabangios atributikos iš visų pasaulio kampelių.

Mugės metu surinktos visos lėšos bus paskirtos net aštuonioms lietuviškoms organizacijoms, besirūpinančioms vaikų, moterų, neįgaliųjų bei senjorų gerove.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų nariams „Unicredit Leasing Lietuva“, „Giorgio’s Food“ ir „Ristopronto“ iš Lacio regiono, „La San Mauro“ iš Emilia Romagna, „Industria Dolciaria Borsari“ iš Veneto, „Sottaceti Rizzi“ iš Veneto, „Produttori Ittici Trevigiani“ iš Veneto už suteiktus produktus, kurie buvo skirti 16-ajai Tarptautinei Kalėdų labdaros mugei, vykusiai š.m. gruodžio 1 d. Vilniaus Rotušėje.
Viliamės, kad ir toliau, nors ir kukliu indėliu, galėsime prisidėti prie labdaros ir paramos teikimo tiems, kuriems ji ypatingai reikalinga.