Š. m. rugsėjo 15 d. Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai dalyvaus Kauno savivaldybės organizuojamame verslo forume „Destination Kaunas: Gastronomy, Tourism and Business 2017”, kuris pradės renginių ciklą skirtą italų dienoms „Atrask Italiją Kaune“.

Verslo forumo tikslas yra aptarti esamus ekonominius santykius tarp Italijos ir Lietuvos, pristatyti abiejų šalių verslo potencialą, padiskutuoti apie dvišales eksporto ir importo galimybes, pasidalinti Kaune veikiančių italų verslininkų ir vietinių įmonių, turinčių verslo ryšių su Italija, sėkmės istorijomis.
Forumą atidarys ir pasveikinimo žodį tars Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų prezidentė dr. Ieva Gaižutytė.

Renginyje pranešimus skaitys Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo plėtros atstovė A. Jaraitė, Italijos „Marzotto“ įmonių grupės Lietuvoje vadovas Pierluigi Giraud, MB „Litintour“ direktorius Fabrizio Mazzela, Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų atstovai dr. Ieva Gaižutytė ir adv. Ugo Meucci.

Renginį moderuos Aivaras Knieža, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių skyriaus vadovas.

Maloniai kviečiame dalyvauti prekybos, investavimo, turizmo, logistikos, informacinių technologijų, pramonės sektorių ir juos kuruojančių institucijų bei Lietuvos asocijuotų verslo struktūrų atstovus verslo forume ir susipažinti su Italijos verslo kultūra.

Renginys prasidės 9.00 val., Best Western viešbučio konferencijų salėje adresu J. Gruodžio g. 2. Dalyvavimas verslo forume – nemokamas, renginio kalba – anglų.

Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai yra šio verslo forumo partneriai. Pagrindinis renginio organizatorius – Kauno miesto savivaldybė.

Tikimasi, kad šis verslo forumas dar labiau paskatins Italijos ir Lietuvos verslo ryšių plėtojimąsi.

Renginio programą galite rasti čia.