Š.m. balandžio 7-10 dienomis Veronoje jau 53 kartą buvo rengiama tarptautinė vyno paroda VINITALY 2019. Tai yra vienas didžiausių ir laukiamiausių vyno sektoriaus renginių Europoje, kasmet pritraukiantis tūkstančius lankytojų bei vyno gamintojų.

Kaip ir kiekvienais metais, Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, būdami oficialūs ir vieninteliai ekspozicijų centro Veronafiere atstovai Baltijos šalyse, penktą kartą organizavo delegaciją iš Lietuvos. Šiais metais mūsų šaliai atstovavo trys vyno sektoriuje gerai žinomi distributoriai – Vyno Klubas, Burbulio vyninė ir Sanitex.

Keturias dienas trukusios parodos metu delegacijos dalyviai, lydimi Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų generalinio sekretoriaus Ugo Meucci ir administratorės Gretos Barzdaitės, lankėsi Italijos vyno gamintojų stenduose, aktyviai dalyvavo B2B susitikimuose, workshop‘uose, vyno degustacijose.

Susitikimų metu buvo užmegzti nauji kontaktai, ateityje galbūt sukursiantys naujas verslo bendradarbiavimo galimybes tarp Italijos ir Lietuvos.

VINITALY – tai išskirtinis renginys tarptautiniu mastu, skirtas vyno profesionalams. Ši vyno paroda, kuri pradėta rengti 1967 metais, šiandien vadinama „didžiausiu vyno šou“ pasaulyje. Šiemet VINITALY mugėje dalyvavo daugiau kaip 125 000 dalyvių iš 145 pasaulio šalių.