Balandžio 24-28 dienomis Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, bendradarbiaudami su Italijos ambasada Vilniuje, organizavo Italijos paviljoną didžiausioje kasmetinėje statybų parodoje „RESTA 2018”, Litexpo parodų rūmuose Vilniuje.

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta visiems statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. Parodoje buvo pristatytos statybų rinkos naujienos, medžiagos, įranga, skaitmeniniai sprendimai, aplinkotvarkos tendencijos.

Nors nacionalinis Italijos paviljonas parodoje buvo organizuojamas pirmą kartą, jis susilaukė didelio lankytojų ir profesionalų susidomėjimo. Čia parodos svečiai galėjo susipažinti su vienomis didžiausių statybų sektoriaus įmonių ne tik Italijoje, bet ir visoje Europoje: Margraf, Senini ir Roof Planet.

Margraf – įmonė, kurios vardas Italijoje yra neatskiriamas nuo marmuro rinkos. Jau daugiau kaip vieną amžių Margraf specializuojasi marmuro akmens gavyboje bei apdirbime, naujų technologijų kūrime bei vystyme. Įmonė taip pat daug investuoja į aplinkos apsaugą ir naudoja tik gamtai draugiškas technologijas.

Senini – vienas iš statybos rinkos lyderių Italijoje su didesne kaip 50 metų patirtimi grindinių ir sieninių konstrukcijų gamyboje. Įmonė daug dėmesio skiria ir investicijų tyrimams, ir inovatyvioms produktų linijoms.

Roof Planet – įmonė, kuri specializuojasi stogų dangos ir metalinių konstrukcijų gamyboje. Plačiai žinoma visoje Europje dėl savo aukštos kokybės inovatyvių ir patikimų produktų. Per savo veiklos dešimtmetį įmonė Roof Planet Italijoje bei visoje Europoje pagamino daugiau kaip 1.500.000 kvadratinių metrų medžiagos ir šiandien yra laikoma viena iš sektoriaus lyderių.

Parodos metu Italijos stende vyko įvairūs B2B susitikimai, kurių metų įmonės iš Italijos turėjo galimybę užmegzti naujus verslo ryšius ir atrasti potencialius prekybos partnerius Lietuvoje.

Šiuo metu RESTA yra viena sėkmingiausių ir ilgiausiai Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO organizuojamų parodų. Pastaraisiais metais joje kasmet dalyvauja daugiau kaip 500 įmonių iš Lietuvos ir daugelio Europos valstybių.