Š.m. balandžio 18-15 dienomis, Veronoje vyko tarptautinė vyno paroda VINITALY 2018. Tai yra viena didžiausių vyno sektoriaus parodų pasaulyje, kurioje kiekvienais metais tūkstančiai dalyvių iš viso pasaulio pristato geriausią savo vyno produkciją.

Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, būdami oficialūs ir vieninteliai ekspozicijų centro Veronafiere atstovai Baltijos šalyse, jau ketvirtą kartą organizavo penkių distributorių delegaciją iš Lietuvos, kuri mugėje turėjo išskirtinę galimybę susipažinti didžiausias vyno gamintojais iš Italijos bei viso pasaulio.

Parodos metu delegacijos dalyviai, lydimi Italijos ir Lietuvis prekybos rūmų generalinio sekretoriaus Ugo Meucci, lankėsi įmonių stenduose, dalyvavo B2B susitikimuose, workshop’uose, vyno degustacijose.

Susitikimų metu buvo užmegzti nauji verslo kontaktai, ateityje galbūt sukursiantys naujas bendradarbiavimo galimybes tarp Italijos ir Lietuvos.

Tarptautinė vyno paroda Vinitaly – išskirtinis renginys, skirtas vyno profesionalams. Pradėta rengti 1967 metais paroda šiandien yra vadinama “didžiausiu vyno šou” pasaulyje. Šiais metais Vinitaly mugėje dalyvavo daugiau kaip 1300 000 dalyvių iš 142 pasaulio šalių.