Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, bendradarbiaudami su Akvilos prekybos rūmais, š.m. gegužės 27-30 dienomis organizavo Lietuvos kelionių operatorių delegaciją į Abrucus – mažai lietuvių turistų pažįstamą, bet daug įdomių turistinių maršrutų siūlantį Italijos regioną.

Per keturių dienų kelionę delegacijos nariai – Baltic Tours atstovė Rasa Levickaitė, Superkelionės.lt atstovė Evelina Butkutė, kelionių žurnalistė, knygų autorė Dalia Smagurauskaitė bei lydinčioji Prekybos rūmų atstovė – susipažino su vienomis įspūdingiausių Abruco vietovių. Buvo aplankyti trys įspūdingi regiono nacionaliniai parkai, istoriniai viduramžių miesteliai – Akvila, Bominaco, Scanno, Sulmona, Santo Stefano di Sessanio ir kt.  Delegacija taip pat turėjo galimybę išbandyti tradicinę Abrucų regiono virtuvę, paragauti vietos delikatesų bei visame pasaulyje žinomų Sulmonos confetti saldainių.

Kelionės metu Akvilos prekybos rūmuose taip pat buvo organizuojamas workshop‘as, kurio metu atvykusių užsienio delegacijų dalyviai susipažino su vietinės valdžios atstovais bei regiono kelionių organizatoriais. Susitikimo metu buvo pristatytos turizmo galimybės regione bei užmegzti naudingi kontaktai, padėsiantys ateityje organizuoti bei derinti keliones.

Teigiamus delegacijos dalyvių atsiliepimus bei įspūdžius galite skaityt straipsniuose:

https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/kelioniu-pulsas/abrucu-regionas-kur-italija-isliko-tokia-kaip-nespalvotame-kine-637-984856

https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2018/06/15/news/nepazintieji-abrucai-gamtos-ir-maisto-turistu-rojus-6569634/#foto=6576056

https://bit.ly/2K47gXz

Rasos Levickaitės nuotrauka