Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai prisidėjo prie jau vienuoliktą kartą rengiamos labdaros akcijos „Sužydėjusi viltis“ („Blossom of Hope“), kuri yra skirta pagerinti ankstyvą krūties vėžio diagnostiką. Renginį šiais metais globojo JAV ambasadorė Lietuvoje Anne Hall.

Š.m. gegužės 11 d. labdaros vakarą „Pirklių klube“organizavo Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija, kurią sudaro Lietuvoje gyvenančios veiklios moterys iš užsienio. Jame pasirodė operos ir baleto artistai, dramos aktoriai, muzikos solistai, dalyvavo Lietuvoje reziduojantys ambasadoriai, verslo, medicinos ir kultūros atstovai.

Pagrindinis Gala vakarienės akcentas – tradicinis labdaros aukcionas, kurio metu surinktos lėšos skiriamos ankstyvos vėžio diagnostikos įrangai įsigyti. Prie šio aukciono jau treti metai prisideda ir Italijos-Lietuvos prekybos rūmai.

Akcija “Sužydėjusi viltis” yra organizuojama nuo 2008 metų. Per visą šį laikotarpį buvo surinkta daugiau kaip 200 000 eurų, už kuriuos onkologinės ligoninės visoje Lietuvoje buvo aprūpintos naujausia krūties vėžio diagnostikos įranga.