Š.m. gegužės 3 d. Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai organizavo jaukų vakarą savo nariams bei partneriams vaizdingame Radisson Blu viešbučio Sky bare, kuris susirinkusius sužavėjo kerinčia vakarėjančio Vilniaus panorama.

Jaukų šeimynišką pasisėdėjimą lydėjo itališko Cantine Borgo di Colloredo vyno degustacija, kurios metu vyninės atstovas, enologas Enrico Di Giulio pristatė trijų rūšių vyną, papasakojo apie savo tris kartas menančią šeimos vyndarystės istoriją bei supažindino svečius su vyno degustavimo ypatybėmis.

Vakaro metu Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų nariai turėjo galimybę užmegzti naujas pažintis, aptarti ateities projektus, pasidalinti idėjomis bei jaukiai praleisti vakarą su edukacine programa. Susirinkusieji teigiamai įvertino renginį, džiaugėsi galimybe sužinoti apie itališkas vyndarystės paslaptis bei pabūti drauge neformalioje aplinkoje, mėgaujantis įspūdingais Vilniaus vaizdais. Renginio sėkme taip pat džiaugėsi ir įmonės Borgo di Colloredo atstovas, kurio profesionalumas ir pristatyta produkcija paliko teigiamą įspūdį visiems vakaro svečiams.