Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, bendradarbiaudami su Italijos ambasada Vilniuje, organizuoja Italijos stendą tarptautinėje mados ir tekstilės verslo parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius 2017“.

Tai didžiausia mados ir tekstilės paroda Baltijos šalyse, kuri vyks 2017 m. spalio 19-21 dienomis Vilniuje, Litexpo parodų ir kongresų rūmuose. Šis renginys laikomas tekstilės gamintojų susitikimo vieta, kurioje užmezgami naudingi verslo kontaktai bei susipažįstama su  aukščiausios kokybės audiniais, madingais aksesuarais, naujomis technologijomis ir inovacijomis tekstilės srityje. Šiais metais Italijos stende itališkos mados ir tekstilės naujoves pristatys trys įmonės.

„GM Furs“ specializuojasi kepurių, paltų ir aksesuarų, tokių kaip rankinės bei diržai, gamyboje. Įmonė naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas ir siūlo platų kailinių bei aksesuarų asortimentą, kuris apima triušių, sabalų, šinšilų, karakulų avių, bebro ir lapės kailius. Įmonė atidžiai seka visus gamybos etapus, nuo pat kailio paruošimo iki išskirtinio dizaino sukūrimo, taip pat siūlo kailinių priežiūros ir valymo paslaugas.

Antrasis Italijos stendo dalyvis – įmonė iš Neapolio „Cimmino“, turinti patirtį tekstilės pramonėje nuo 1750 m. ir perduodanti savo gamybos paslaptis iš kartos į kartą. Per ilgus veiklos metus sukaupta patirtis leidžia įmonei kurti pažangiausias gamybos technologijas ir efektyviai organizuoti darbą, todėl užsakymai gali būti įvykdomi per dieną. Įmonė „Cimmino“ yra žymiausių mados, staltiesių ir patalynės dizainerių, tokių kaip „Bellora“, partneris. Kolekcija apima įvairias linijas: nuo madingų drabužių iki vestuvių linijos, nuo specialiai pagamintų Karnavalo audinių iki vidaus dizaino audinių, pagamintų Europoje.

Trečioji įmonė atstovaujanti „Made in Italy“ prekės ženklą tekstilės sektoriuje  – „Fabric House“, kuri siūlo daugiau kaip 10 000 aukščiausios kokybės audinių kolekciją. Įmonės klientai yra mados dizaineriai, siuvyklos, mados prekės ženklai, kuriems reikalingas greitas ir efektyvus pristatymas. Įmonė vykdo plataus masto gamybą ir siūlo konkurencingas rinkos kainas. „Fabric House“ audinių salonai yra Prato mieste, Miunchene bei Diuseldorfe, kur galite susipažinti su įmonės kuriamomis kolekcijomis.

Maloniai kviečiame aplankyti Italijos stendą parodoje parodoje „Baltic Fashion & Textile Vilnius 2017“ ir iš arčiau susipažinti su itališkos tekstilės naujovėmis.