Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, bendradarbiaudami su Italijos ambasada Vilniuje, šiemet ir vėl dalyvavo tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2017“, vykstančioje LITEXPO parodų rūmuose Vilniuje.

Italijos stende dalyvavo keturios Italijos kompanijos, atstovavusios viešbučius bei turizmo paslaugas Italijoje ir visoje Europoje teikiančias agentūras. Taip pat apsilankė ir iš Giungano  savivaldybės Turizmo skyriaus atstovai su pasiūlymais Lietuvos turistui aplankyti Paestum archeologines vietoves ir enogastronominius kelius.

Šiais metais parodos dalyviams buvo pristatytas ir naujas projektas – Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų paruoštas elektroninis katalogas “Hotels – Grand Tour of Italy”, kuriame galima rasti naudingos informacijos apie skirtinguose Italijos regionuose veikiančius viešbučius bei agroturizmo paslaugas teikiančias sodybas ir ūkius.

Italijos stendas pritraukė daugybę lankytojų – tiek norinčių užmegzti verslo ryšius su potencialiais italų turizmo srities partneriais, tiek besidominčių naujomis kelionių galimybėmis. Italijos stendą aplankė ir garbingi svečiai – inauguracijos dieną LR ūkio ministro delegacija, tiek kitų ministerijų ir savivaldybių atstovai.

Italijos stendo dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti B2B verslo susitikimuose su Lietuvos turizmo agentūromis, tour operatoriais ir užmegzti naudingus verslo ryšius turizmo sektoriuje.