Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai informuoja apie renginį CyberTech Europe kibernetinių technologijų tema. Jau trečią kartą rengiama konferencija įvyks rugsėjo 27 – 28 dienomis Romoje, centre „La Nuvola“. Praėjusiais metais surengta konferencija sulaukė didžiulio susidomėjimo – joje dalyvavo daugiau nei 130 pranešėjų, 120 kompanijų bei apsilankė daugiau nei 4000 žmonių. Renginyje bus pristatomi ir aptariami naujausi technologiniai sprendimai ir išradimai, susiję su kibernetika, taip pat bus galima susipažinti su įvairiausių technologijų kompanijų vadovais, Start-up atstovais, vyriausybių delegatais, investuotojais, pasaulyje gerai žinomais akademikais, žiniasklaidos ir marketingo atstovais, kurie savo darbais keičia kibernetinio pasaulio žemėlapį bei mūsų supratimą apie kasdienybe virtusias technologijas.

Žymūs pranešėjai bei ekspertų grupės diskutuos apie pasaulinės kibernetikos grėsmes, įvairioms sritims reikalingas ilgalaikes strategijas bei sprendimus, tarp kurių bus finansų, logistikos, komunalinių paslaugų, krašto apsaugos ir parlamento, infrastruktūros sektoriai.

Konferencijų centrą “La Nuvola”, kuriame vyks šis tarptautinis renginys, suprojektavo lietuvių kilmės italų architektas Massimiliano Fuksas.

Norinčius dalyvauti konferencijoje, maloniai prašome kreiptis į Italijos-Lietuvos prekybos rūmus arba susisiekti su dr. Edoardo Marconi elektroniniu paštu edoardo.marconi@leonardocompany.com 

Daugiau informacijos apie renginį: https://italy.cybertechconference.com/