Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, norėdami pasidalinti dalyvavimo tarptautinėse mugėse patirtimi, maloniai kviečia į seminarą “Efektyvus dalyvavimas parodoje/mugėje”.

Lekt. Inga Uus ir Jurgita Zemblytė

Lapkričio 30 d., Vilnius

Renginio tipas: ABC/ gilinamasis

Galbūt, parodoje ar mugėje dalyvauti ketinate pirmą kartą ir norėtumėte sužinoti, kaip tai padaryti kiek įmanoma rezultatyviau ir efektyviau? O galbūt, parodoje dalyvaujate jau nebe pirmą kartą ir turite patirties, tačiau norėtumėte šią patirtį aptarti ir sulaukti naudingų patarimų? Galbūt, išvis abejojate dalyvavimo parodose nauda Jūsų įmonei?

Dalyvavimas parodose ir mugėse yra brangus, todėl turėtų būti maksimaliai efektyvus. Apie tai siūlome pasikalbėti giliau seminare, kuris suteiks įžvalgų ir struktūriškumo pasiruošimui parodai ar mugei bei padidins dalyvavimo joje sėkmę.

Seminaras skirtas: vadovams, projektų vadovams, eksporto vadybininkams ir darbuotojams, atsakingiems už pasiruošimą parodai/ mugei ar dalyvavimo joje efektyvumą.

Seminaro programa:

* Koks vaidmuo tenka parodoms ir mugėms šiuolaikiniame marketinge?

* Kaip išsikeliami dalyvavimo parodoje/ mugėje tikslai? Kuo jie svarbūs pasiruošimo parodai procese?

* Kaip dalyvaujant parodoje/ mugėje pasiekti maksimalų poveikį potencialiam klientui/ vartotojui? Kaip užsitikrinti lankytojų domėjimąsi parodai pasibaigus?

* Kokie yra darbo ypatumai parodos/ mugės stende?

* Kaip darbuotojai turėtų reklamuoti, pristatyti įmonę, produkciją ir tapti ambasadoriais? Kaip kalbėti, kodėl kalbėti ir ką kalbėti kuriant vertę klientui / vartotojui?

* Kaip pasitelkti akis, balsą ir kūno kalbą ryšiui su klientu/ vartotoju užmegzti?

Seminare yra derinama teorija su praktinėmis užduotimis, vyksta diskusijos. Taip pat dalijamasi įžvalgomis ir gerąją praktika, ieškoma atsakymų į kylančius klausimus.

Trukmė: 4 val. (15:00-19:00)

Kaina: vienam asmeniui – 75 €, dviem asmenims registruojantis drauge – 100€.

Vieta: Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, BNordic verslo centras, J. Basanavičiaus g. 26, Vilnius

Registruotis prašome pateiktos nuorodos apačioje, paspaudžiant mygtuką “Registruotis”.