Š.m. Lapkričio 9-11 dienomis kongresų ir parodų rūmuose LITEXPO vyko Baltijos maisto ir gėrimų mugė BAF 2017. Kaip ir kiekvienais metais Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai organizavo didžiausią parodoje Italijos stendą, kuris pasižymėjo ne tik dalyvaujančių įmonių gausa bet ir sulaukė didžiulio lankytojų susidomėjimo. Stendą globojo Italijos Respublikos ambasada Vilniuje.

Parodos atidarymo metu visas dėmesys buvo skirtas Italijai ir Made in Italy prekės ženklui. Inauguracijos pradžioje susirinkusius pasveikino Italijos ambasadorius Lietuvoje Francesco Fransoni bei Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų prezidentė dr. Ieva Gaižutytė. Vėliau iš Italijos atvykęs virtuvės šefas Iglif Di Giacomo žiūrovams surengė pastos gaminimo šou, kurio metu, kalbinamas renginio vedėjo Arno Mazėčio papasakojo itališkos virtuvės subtilybes ir atskleidė Trumų naudojimo virtuvėje paslaptis.

Italijos paviljone šiais metais savo gaminius pristatė septynios įmonės Italijos, nuo Pjemonto iki Sicilijos, bei dvi lietuviškos įmonės, Lietuvos rinkai siūlančios Itališkus produktus. Aukščiausios kokybės produktai, tokie kaip itališka kava, pasta, trumai, alyvuogių aliejus, įvairios užtepėlės ir kiti delikatesai susilaukė didelio parodos lankytojų smalsumo.

Parodos metu Italijos stende taip pat vyko įvairūs B2B susitikimai, kurių metų įmonės iš Italijos turėjo galimybę užmegzti naujus verslo ryšius ir atrasti potencialius prekybos partnerius.

Maloniai siūlome pažiūrėti trumpą filmuką, kuriame šių metų Italijos stendo dalyviai trumpai pristato savo produkciją.

Parodos nuotraukų galeriją rasite čia.