Š.m. gegužės 5-6 dienomis Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai pristatė Italijos stendą parodoje “Vyno dienos 2017” kongresų ir parodų rūmuose LITEXPO, Vilniuje. Stendas susilaukė didelio parodos lankytojų susidomėjimo bei teigiamo Itališkų vynų vertinimo. Kaip ir kiekvienais metais stendą globojo Italijos ambasada Vilniuje.

Parodos svečiai turėjo galimybę paragauti įvairių vyno rūšių iš viso pasaulio, šių metų parodoje dalyvavo didelis skaičius dalyvių iš užsienio. Italijos stende savo produkciją pristatė 6 vyno gamintojai iš Šiaurės ir Vidurio Italijos: “Giusti Wine”, “Vini Baldi”, “La Casetta Azienda Agricola”, “La Collina dei Ciliegi”, “2 Castelli”, “Borgo di Colloredo”

Italijos stende taip pat lankėsi garbingi svečiai: parodos atidarymo dieną vyno gamintojus aplankė Italijos ambasadorius Lietuvoje Stefano Talliani bei kiti Lietuvoje reziduojantys užsienio ambasadoriai. Antrą parodos dieną stende apsilankė ir su Italijos vyno gamintojais susipažino Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos generalinis direktorius Eimantas Kiudulas, NATO atstovai Lietuvoje plk. ltn. Luca Dottarelli, plkn. ltn. Luigi Robello ir kiti garbingi svečiai.

Džiaugiamės sulaukę nemažai parodos lankytojų – tiek profesionalų, tiek ir vyno mėgėjų. Tikimės, kad verslo susitikimų metu užsimezgę ryšiai išsivystys į ilgalaikį abiems pusėms naudingą bendradarbiavimą. Nuoširdžiai dėkojame visiems apsilankiusiems ir iki kito susitikimo Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF š.m. lapkričio 9-11 dienomis!