Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, kartu su savo nariu Unicredit banku, prisidėjo prie lietuvių menininkės Birutės Nomedos Stankūnienės tapybos darbų katalogo išleidimo. Šis katalogas yra skirtas jos autorinei parodai “Kontempliacija”, kuri vyks š.m. birželio 28 – liepos 15 dienomis meno galerijoje “Immaginaria arti visive” Florencijoje.

Birutė Nomeda Stankūnienė 2009 metais baigė Vilniaus dailės akademiją. Menininkės darbai buvo eksponuoti daugiau kaip trisdešimtyje nacionalinių ir tarptautinių parodų, yra išleista jos darbų knyga, o kūryba patalpinta IUOMA (International Union of Mail-Artists – Tarptautinė pašto menininkų asociacija) publikacijose, interneto bloguose bei atrinkta į savaitines Saatchi Art Online kolekcijas.

Menininkės darbų yra įsigiję privatūs kolekcininkai Lietuvoje, Estijoje, Suomijoje, Rusijoje, Olandijoje, Danijoje, Jungtinėje Karalystėje ir JAV. Ji taip pat yra IUOMA ir „Slow Art Day“ projektų narė. „Man kurti, tapyti – reiškia mąstyti, bendrauti, spręsti ir atrasti. Ir visa tai reiškia – gyventi. Kiekviena personalinė paroda yra didžiulis džiaugsmas ir išbandymas. Kiekvienas darbas yra mano vidinio „aš“ dalelė, kuri yra pristatoma žiūrovų vertinimui ir interpretavimui.“ – savo mintimis apie kūrybą dalinasi dailininkė Birutė Nomeda Stankūnienė.

„Galleria Immaginaria“ yra nuo 1993 metų Florencijoje veikianti, abstrakčiąją kūrybą propaguojanti, profesionali meno galerija. Ji nuosekliai dirba tiek su vyresniosios abstrakcionizmo kartos menininkais, tiek ir su talentingais šiuolaikiniais menininkais. Ši paroda bus pirmoji, kurioje „Galleria Imaginaria“ pristatys menininkės iš Lietuvos kūrybą.

Maloniai kviečiame į parodos atidarymą, vyksiantį, birželio 28 d., 17.30 val. galerijoje „Immaginaria arti visive“, Via Guelfa 22, Florencijoje. Parodą galima bus aplankyti iki liepos 15 dienos.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/2IKHCFA