Rugpjūčio 13 d., Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai dalyvavo susitikime su Italijos įmonių grupės Gruppo Fos, grožio ir odontologijos įmonių grupės “Centri di Eccellenza Odontoiatrica”, bei Investuok Lietuvoje atstovais verslo centre BNordic 26.

Susitikimas buvo skirtas aptarti ateities projektus Lietuvos rinkoje, bendradarbiavimą su Lietuvos institucijomis ir naujas iniciatyvas.

Susitikimo pradžioje Italijos ir Lietuvos prekybos rūmų prezidentė Ieva Gaižutytė pristatė rūmų veiklą, pastarųjų metų atliktus darbus ir numatomus projektus, programas. Savo ruožtu atstovai iš Italijos, Gruppo Fos, pristatė kuriamus projektus biomedicinos ir informacinių technologijų srityje, sėkmės istorijas tarptautinėje rinkoje ir naujas tyrimų bei vystymo kryptis biotechnologijų srityje. Buvo aptartos, taip pat, jau pradėtos bendradarbiavimo iniciatyvos su mokslo centrais, asociacijomis, universitetais ir odontologijos klinikomis Lietuvoje. Taip pat su Investuok Lietuvoje buvo apkalbėtos programos, kurias galima bus įgyvendinti įmonių grupei “CEO” Lietuvoje.

Inovacijos, bendradarbiavimas, nauji tyrimai ir klasterizacija buvo svarbiausios susitikimo temos. Buvo apibrėžti nauji planai kaip intensyviau įtraukti mokslininkų, ekspertų bendruomenę, kurioje sujungiant tarptautinę patirtį, žinias, ir turimus resursus, galima būtų įgyvendinti svarbius projektus Life Sciences moksliniame sektoriuje.