Spalio 23 d. vyks Lietuvos–Italijos verslo forumas. Renginys yra neseniai įvykusio Italijos Respublikos prezidento vizito į Lietuvą tęstinumas. Į forumą atvyks daugiau kaip 30 Italijos verslininkų, įmonių vadovų, plėtojančių verslą biotechnologijų, IT, infrastruktūros, atsinaujinančių išteklių srityse. 

Italijos verslininkų delegacija Lietuvoje lankysis spalio 23–24 dienomis.

Dvišalio verslo forumo tikslas – stiprinti Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimą pačiu aukščiausiu politiniu ir ekonominiu lygiu, vystyti abipusiai naudingus prekybos ryšius, dalintis patirtimi, rasti potencialių partnerių ir užmegzti naujus verslo kontaktus.

Forume vyks individualūs verslo susitikimai, todėl Lietuvos įmonės kviečiamos aktyviai registruotis ir pasinaudoti galimybe sutikti potencialius verslo partnerius iš vienos svarbiausių Lietuvos verslo ir prekybos partnerių.

Renginio programoje – dvi dalys: plenarinė dalis ir B2B susitikimų ir teminių diskusijų sesija.

Forume dalyvaujančių Italijos įmonių sąrašą ir aprašymus rasite čia.

Forumas vyks viešbutyje „Radisson Blu Lietuva“ Vilniuje.

Dalyvavimas verslo forume nemokamas, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus būtina registracija į renginį.

Užsiregistravusieji ir nurodę vieną ar kelias Italijos įmones, su kuriomis norėtų susitikti, bus informuoti apie konkretų susitikimo laiką.

Verslo forumo organizatoriai: Italijos prekybos agentūra ITA, Italijos Respublikos ambasada Vilniuje, Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai, Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Renginio globėjai: Italijos Respublikos ekonominio vystymosi ir užsienio reikalų ministerijos.