Po sėkmingo Italijos ir Lietuvos ekonomikos forumo 2018 metais, džiaugiamės, jog ir šiais metais Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai kartu su Italijos Respublikos ambasada Vilniuje, Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra MITA, VšĮ Versli Lietuva ir Lietuvos Biotechnologų Asociacija, tęsdami pernai metais užgimusią ir susidomėjimo sulaukusią iniciatyvą, organizuoja antrąjį Italijos ir Lietuvos ekonomikos forumą.

Šiais metais Forumas bus sudarytas iš dviejų sesijų, skirtų Biotechnologijų ir Fintech sektoriams, kurie buvo pasirinkti atsižvelgiant į šiandienines pasaulinės rinkos tendencijas bei dviejų šalių – Lietuvos ir Italijos – potencialą, gamybinį pajėgumą bei pažangą naujųjų technologijų srityje.

Pirmoji sesija, lapkričio 27-28 d., bus skirta Fintech finansų sektoriui. Į Vilnių atvyks septynių Italijos įmonių delegacija, lydima Italijos elektroninių mokėjimų asociacijos prezidento Maurizio Pimpinella. Programoje numatytos prezentacijos, naujausių tendencijų finansų srityje pristatymas, pasidalijimas gerąja patirtimi Fintech sektoriuje.. Verslo misijos Vilniuje metu vyks svarbūs instituciniai susitikimai su Lietuvos Centriniu Banku, Lietuvos Respublikos finansų ministerija, VšĮ Investuok Lietuvoje, finansų asociacijomis. Italijos atstovai susitiks su vienais sėkmingiausiais elektroninių mokėjimų startuoliais Lietuvoje GuruPay, ConnectPay, Revolut ir kt. Delegacija lankysis didžiausios naujųjų technologijų mugėje Baltijos šalyse „Fintech Inn 2019“. Detalesnę programą galite rasti čia.

Antroji sesija, lapkričio 29 d., bus skirta Biotechnologijų sričiai. Į renginį, kuris vyks Radisson Blu Lietuva viešbučio konferencijų salėje. Iš Italijos atvyks savo pasiekimais pasaulyje garsėjantys pranešėjai, vienas iš jų profesorius Gino Gerosa, kuris pirmą kartą Italijoje atliko dirbtinės širdies persodinimo operaciją. Plenarinės sesijos metu bus skaitomi pranešimai skirti akademinei bendruomenei, verslo atstovams. Kaip visada, forumo tikslas – paskatinti dvišalį inovacijų kūrimą, stiprinti Italijos ir Lietuvos verslo bei mokslo įstaigų bendradarbiavimą. Detalesnę renginio programą rasite čia.

Antrojoje sesijoje taip pat vyks individualūs verslo susitikimai, todėl Lietuvos įmonės kviečiamos pasinaudoti galimybe sutikti potencialius verslo partnerius (registruotis čia).

Dvišalio verslo forumo misija – stiprinti Lietuvos ir Italijos bendradarbiavimą pačiu aukščiausiu politiniu ir ekonominiu lygiu, vystyti abipusiai naudingus prekybos ryšius, dalintis mokslo ir verslo srityse patirtimi, skatinti inovacijų kūrimą, rasti potencialių partnerių ir užmegzti naujus verslo kontaktus. 

Italijos ir Lietuvos prekybos rūmai dėkoja savo partneriams: Italijos Respublikos ambasadai Vilniuje, Lietuvos Respublikos Sveikatos Ministerijai, Lietuvos Respublikos Finansų Ministerijai, Lietuvos pramonininkų konfederacijai, Všį Versli Lietuva, Investuok Lietuvoje, MITA, Lietuvos Sveikatos mokslų universitetui, Vytauto Didžiojo Universitetui, Kauno Technologijų Universitetui, Santakos slėniui, Distretto Biomedicale di Mirandola, Italijos asociacijai Veronafierre, Padovos universitetui, Italijos įmonei Gruppo Foss, įkūrusiai savo atstovybę Lietuvoje.

Dėl detalesnės informacijos kviečiame kreiptis į Italijos ir Lietuvos prekybos rūmus el. paštu info@ilcc.it arba telefonu + 370 672 52 29.